Бальні танці Хобі

Хобі – клас – є два основних значення:
1) означає танцюристів – любителів, які почали свої заняття бальними танцями вже дорослими, при цьому у них може бути будь-який танцювальний клас, також при проведенні змагань вводять вікову групу хобі-клас, де можуть змагатися люди, які почали танцювати дорослими окремо від тих, хто займається з дитинства;
2) танцювальний клас для новачків

Хобі- клас для дорослих включає в себе вивчення спортивних бальних танців на доступному кожному початківцю рівні. У групі займаються від 8 до 15 осіб.

Заняття проходять у вечірній час або вихідні дні.

У програму навчання входять

Європейська програма:
Повільний вальс,
Танго,
Віденський вальс,
Повільний фокстрот,
Швидкий фокстрот.

Латиноамериканська програма:
Самба,
Ча-ча-ча,
Румба,
Пасодобль,
Джайв.

Хобі-клас – це захоплююче проведення часу в затишній атмосфері танцзалу.

Заняття проводять досвідчені танцюристи і тренери, які з задоволенням допоможуть кожному бажаючому освоїти на найпростіших фігурах модні танцювальні рухи, за бажанням поставити танцювальні номери для корпоративних вечірок, весільний танець і т. д.

Можливо індивідуальне навчання як пар, так і будь-якої людини, що не має свого партнера.

Такий вид проведення часу давно став дуже популярний у розвинених країнах. По мірі розвитку танцювального спорту в Україні все більше і більше охочих серед дорослого населення займатися цим прекрасним видом танцювального мистецтва.

Останнім часом стають популярними турніри, на яких професійні танцюристи виступають зі своїми учнями з хобі-груп. Турніри проходять в доброзичливій і неповторній атмосфері, які залишаються в пам’яті, як одна з найприємніших подій, що відбуваються в житті.