Фітнес для дітей

Набір в дитячі групи. Досвідчені, професійні вчителі-хореографи навчать ваших дітей будь-якого стилю та напрямку хореографії, дадуть поштовх розвитку в дитині музичного слуху, ритміки, смаку, витривалості та атлетизму, етики спілкування, поведінки в суспільстві. Величезне значення під час занять буде приділятися культурі спілкування один з одним.

Від 3 до 5 років заняття проходять в ігровій формі. У програмі навчання ритміка, основи хореографії, загальна фізична підготовка. Діти вчаться слухати музику, у них розвивається почуття ритму, координація, увага й артистизм, формується правильна постава.

У танцювальній освіті для дітей дуже багато корисного. Танець покращує гнучкість, тонус тіла, розвиває м’язи. Він допомагає в формуванні хорошої постави, рівноваги і координації. Дитячий танець пробуджує усвідомлення краси. Танець розвиває впевненість і самоповагу. Танець покращує сприйнятливість, розуміння, здатність до оцінки інших, допомагає навчитися поважати їх – як за подібності, так і за відмінності.